Osnovna škola Stanovi Zadar

Izvješće sa školskih sportskih natjecanja ŠSD Stanovi OŠ Stanovi Zadar

Autor: Dora Hrboka, 26. 5. 2015.

Učenici ŠSD Stanovi nastupili su na školskim natjecanjima u šk.god.2014./15.u osam sportskih disciplina u konkurenciji djevojčica i dječaka.Ovogodišnji rezultati jako su dobri,možemo reći da smo ponovili uspjehe od prijašnjih godina.

Posebno treba istaknuti rezultat koji je postigla muška rukometna ekipa plasiravši se na Državno natjecanje gdje je osvojila 4. mjesto.

Uz rukometnu ekipu dobar rezultat ostvarili su muška i ženska ekipa u badmintonu plasiravši se na poluzavršnicu  prvenstva regije Jug.Dječaci su zauzeli 2. mjesto ,dok su djevojčice osvojile 3. mjesto što je također dobar plasman.

Na županijskoj razini pored navedenih sportova osvojili smo 1. mjesto u krosu djevojčice (5./6.razreda).

Atletičari su osvojili 2.mjesto na županijskom natjecanju.