Rukometašice OŠ Stanovi osvojile 2. mjesto na Županijskom natjecanju

Autor: Božena Ivankov, 21. 3. 2018.

OŠ Stanovi ponosna na svoje učenice pod vodstvom profesora Miroslava Čačića!

Čestitamo na osvojenom 2. mjestu na Županijskom natjecanju za djevojčice u rukometu i nastavljamo s natjecateljskim i borbenim duhom!

U Sportskom centru Mocire, 19. 3 održalo se Županijsko natjecanje iz rukometa za djevojčice. Osvajanjem prvog mjesta na Gradskom natjecanju, učenice su stekle pravo nastupa na završnici Županijskog natjecanja u rukometu. Osvojile su 2. mjesto pobjedivši u polufinalnoj utakmici OŠ Sukošan, rezultatom 9:6 i time izborile finale protiv OŠ Pakoštane koju su u regularnom dijelu odigrale neriješeno 9:9. Zatim se pristupilo izvođenju sedmeraca u kojem su bolji natjecatelji bili iz OŠ Pakoštane te izborili prvo mjesto i pravo nastupa na Poluzavršnici državnog prvenstva za djevojčice u rukometu. Važno je naglasiti kako su u sastavu većinom šestašice koje su se borile protiv osmašica tako da će sljedeće godine svojim napredovanjem rezultati biti još bolji. Nažalost, nedostajala je jedna od najboljih igračica,  Ivana Bračić dok su u sastavu bile: Enea Balen, Zara Janković,Karla Grgić, Ana Ivković, Iva Matić, Katarina Relota, Anđela Veršić, Petra Knez, Lara Vrsaljko, Đana Kačanić i Mia Buljat.  S obzirom da rukometašice OŠ Pakoštane idu na ekskurziju u Vukovar, time su našoj ekipi ustupile mjesto na Poluzavršnici državnog prvenstva u Metkoviću, 11. travnja.

Županijsko finale OŠ RUKOMET :
1. OŠ PAKOŠTANE
2. OŠ STANOVI
3. OŠ ZADARSKI OTOCI
4. OŠ SUKOŠAN
OŠ Pakoštane čestitamo i sretno na regionalnoj poluzavršnici!

Slika preuzeta s

URL: https://www.facebook.com/skolski.sport.zadarske.zupanije

/photos/pcb.2075344422750416/2075344262750432/?type=3&theater

(2018-21-03)

Puno smo se pripremale i trenirale za Gradsko natjecanje u rukometu, a trud se itekako isplatio. Počele smo trenirati u nadi da ćemo dogurati daleko. Kada smo došle na teren, istovremeno smo osjećale strah i adrenalin s obzirom da su većina protivnica bile osmašice. Jako smo ponosne na svoj uspjeh i time smo nadmašile vlastita i profesorova očekivanja. Naš profesor i trener, Miroslav Čačić podizao je atmosferu na terenu i bodrio nas kroz cijelo natjecanje. Vjerujemo u sebe i nadamo se još boljem uspjehu na sljedećem natjecanju.

Autorice: Enea Balen, Ana Ivković, Zara Janković i Katarina Relota

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola Stanovi Zadar / Rine Aras 3, HR-23000 Zadar / www.os-stanovi-zd.skole.hr / uprava@os-stanovi-zd.skole.hr