Ponovno kreću projekti "Igram, pišem, lajkam" i "Virtualni plesni show"

Autor: Anđela Malinka, 11. 2. 2015.

Hrvatski školski športski savez  je 2013. godine, s ciljem popularizacije školskog sporta među učenicima te veće i kvalitetnije promocije školskih sportskih natjecanja, pokrenuo projekt  "Igram, pišem, lajkam"

Projekt je zamišljen na način da učenici/novinari izvještavaju sa školskih sportskih natjecanja (poluzavršna natjecanja ŠŠD-a i Završnica ŠŠD-a). U Projektu mogu sudjelovati učenici osnovnih i srednjih škola. Na svakom natjecanju obavezno je prisustvo jednog učenika/novinara kojeg odabire Županijski školski športski savez (ŽŠŠS). Pretpostavlja se da će većina učenika/novinara biti izabrana iz postojećih novinarskih sekcija škola ali to ne mora biti pravilo.

Hrvatski školski sportski savez ponovno pokreće projekt Igram pišem lajkam. Ove godine očekuje se još više tekstova i fotografija. Više o projektu pročitajte ovdje.

Virtualni plesni show

Hrvatski školski športski savez 2014. godine pokrenuo je novi projekt, pod nazivom Školski plesni virtualni show! koji je polučio dobar uspjeh. O čemu je riječ? U želji da se populariziraju školska sportska natjecanja i poveća broj učenika koji će se baviti nekom tjelesnom aktivnošću unutar škole, HŠŠS je odlučio pokrenuti projekt koji će biti malo drugačiji a opet  zanimljiv.

Projekt je zamišljen da se odvija "virtualno" jer će učenici sami snimiti ples koji će biti objavljen na mrežnim stranicama HŠŠS-a (Facebook i web)  te će učenici sami odabirati pobjednika (najpopularnija grupa).

Više informacija o projektu i načinu prijave pročitajte ovdje.

Izvor: http://www.skole.hr/veliki-odmor/sport?news_id=11076

Osnovna škola Stanovi Zadar / Rine Aras 3, HR-23000 Zadar / www.os-stanovi-zd.skole.hr / uprava@os-stanovi-zd.skole.hr